Flash News

POLITIKOFF

Russell Wilson dhe Ciara bëjnë çiftin perfekt

Russell Wilson dhe Ciara bëjnë çiftin perfekt

Russell Wilson dhe Ciara janë një nga çiftet e famshëm që të "vjedhin" zemrën dhe kombinimi perfekt. Kjo nuk do të thotë që jeta e tyre është pa luftë dhe zhgënjim. Përsosmëria e vërtetë mund të mos jetë plotësisht e mundur - por kjo nuk do t'i ndalojë kurrë që të dy të përpiqen, të paktën kështu janë shprehur çifti në deklaratat e tyre të shumta.

Gjëja e parë që Russell dhe Ciara bëjnë së bashku në mëngjes - rreth orës 6 të mëngjesit, pasi njëri nga fëmijët ka 'zgjedhur' t'i zgjojë - është lutja. Në sezonin e futbollit, ku Wilson luan qendërmbrojtës për Seahaëks jetojnë në Uashington ku kane dhe një shtëpi pamje nga Liqeni Uashington. Ndërsa kur mbaron sezoni i futbollit, mund të jenë në shtëpinë e tyre në Los Anxhelos.

Russell Wilson dhe Ciara bëjnë çiftin perfekt

Ciara, e cila është 35-vjeçe, ka shitur më shumë se 20 milionë albume qëkur filloi të bënte muzikë kur ishte adoleshente. Ndërsa Russell - i cili është 32 vjeç, ka fituar një Super Boël dhe është zgjedhur Pro Bowl tetë herë.

Kur e sheh në një këndvështrim të largët, ata kanë një martesë si çdokush tjetër, një familje e përzier - Wilson ndihmon në rritjen e Future, fëmijës që Ciara ka nga një marrëdhënie e mëparshme.

Por cilat janë dallimet nga çdo familje e zakonshme?

Çifti kanë një staf prej tetë deri në dhjetë personash: dy kuzhinierë me kohë të plotë, një terapist fizik, një masazhier me kohë të plotë, një trajner, kujdestar për fëmijë. Ata kanë, bashkë, rreth 32 milion ndjekës të Instagram (shumica e atyre ndjekësve janë të Ciara-s).

Russell Wilson dhe Ciara bëjnë çiftin perfekt

Wilson dhe Ciara i janë përkushtuar zakoneve për të fituar. Ata janë të gatshëm të fillojnë nga e para çdo ditë, të përpiqen të dështojnë dhe të provojnë përsëri, për të bërë që gjëja midis tyre të funksionojë.

Përshtati në shqip: Politiko/ Burimi: GQ.com

Ditari politik

Të fundit