POLITIKOFF

Sa duhet të paguani për të bërë foto me Dua Lipën

Sa duhet të paguani për të bërë foto me Dua Lipën

Thuhet qe mos takoni heronjtë tuaj - veçanërisht kur ju duhet të paguani për këtë.

Çmimi i biletës përfshinte një takim dhe përshëndetje me menaxherin e Derby County në një hotel në Mançester, një këmishë të nënshkruar, pije falas, darkë me tre pjata, foto suvenire dhe ndenjëse superiore për ta dëgjuar të fliste.

Por fansat e zemëruar nuk po blinin biletat e shtrenjta, ku njëri tha: "Jo me atë çmim".

Nga Dua Lipa te Gemma Collins, Katy Docherty prezanton ligën e të famshmëve për takime dhe përshëndetje. Por sa duhet të paguani të bëni një foto me Dua Lipën?

Dua Lipa – 1,842 paundë

Sa duhet të paguani për të bërë foto me Dua Lipën

BILETA për vizitat e Dua-s nuk janë të lira – por ylli i popit sigurisht që ka shumë në paketën e saj të turneut VIP Future Nostalgia. Fansat paguajnë për një ftesë në një "festë shtëpie" para shfaqjes së mbajtur në vendin e koncertit.

"The Sun" shkruan se sa i përket yjeve të tjerë, përmendim Justin Bieber i cili merr 900 £, Arnold Schëarzenegger 745 £, Alicia Keys 628 £, Steps 375 £, Blue 349 £ etj.

Të fundit