Flash News

POLITIKOFF

Sa kushtojnë një palë sandale prej gome "Gucci"

Sa kushtojnë një palë sandale prej gome "Gucci"

Marka e njohur italiane (luksoze) Gucci) ka nxjerrë në treg një palë sandale gome të shpuara Crocs. Vëmendje të madhe ka marrë në artikujt e mediave online në Itali, çmimi i tyre.

Këto sandale shiten për 420 dollarë për meshkuj dhe  470 dollarë për gra.

Sa kushtojnë një palë sandale prej gome "Gucci"

Sandalet gjendjen në disa variante ngjyrash: të bardha, lejla ,të zeza ,të kuqe, jeshile ose blu për burrat. Sandalet, natyrisht, vijnë me logon e firmës GG. Monogrami shfaqet si një motiv i prerë në majë të sandaleve. Por si duket publiku po bën shaka me këtë gjë dhe ka komente qesharake për to.

Të fundit