Flash News

POLITIKOFF

Sara dhe Bardhi, së shpejti prindër

Sara dhe Bardhi, së shpejti prindër

Sara Gjordeni dhe Bardhi Idrizi do të bëhen prindër për herë të parë.  Dy banorët u lidhën brenda shtëpisë së Big Brother VIP dhe u përfolën shumë për raportin e tyre.

Sara u përjashtua nga Big Brother për shkak të një konflikti fizik me Françeskën, ndërsa Bardhi doli për shkak të një problemi shëndetësor të nënës së tij.

Brenda shtëpisë Bardhi deklaroi se Sara do të ishte nëna e fëmijëve të tij dhe ashtu ndodhi.

Lajmi për shtatzëninë e Sarës është konfimruar në emisionin “Cherry on Top” të Bora Zemanit.

Të fundit