Flash News

POLITIKOFF

Sara dhe Bardhi zbulojnë gjininë e bebit

Sara dhe Bardhi zbulojnë gjininë e bebit

Sara Gjordeni dhe Bardhi së shpejti do të jenë prindër të një vajzë.

Ish-banorët e “Big Brother VIP 3”, në një festë private mes miqsh, kanë zbuluar gjininë e bebit, teksa kanë shpërthyer në lot nga gëzimi.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sara Nikol Gjordeni (@saragjordeni)

Të fundit