Flash News

POLITIKOFF

Sara dhe Ledioni bëhen prindër për herë të tretë, vjen në jetë vajza e tyre

Sara dhe Ledioni bëhen prindër për herë të tretë,

Sara Hoxha dhe Ledion Liço janë bërë prindër për herë të tretë. Mësohet se çifti u bënë prindër të një vajze, e cila erdhi në jetë ditën e sotme.

Ky lajm është konfirmouar nga burime të afërta me ta, teksa në ambientet e televizionit është mbushur me zbukurime e ëmbëlsira për ardhjen në jetë të vogëlushes, me kolegët e çiftit që kanë nisur t’i urojnë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxhaaa)

Të fundit