POLITIKOFF

Sarah Jessica Parker thotë se nuk është gati të pranojë vdekjen e kolegut të saj

Sarah Jessica Parker thotë se nuk është gati të pranojë

Sarah Jessica Parker nuk është ‘gati’ të flasë për vdekjen e Willie Garson, pas lajmeve tronditëse që u publikuan me 21 shtator.

Sarah Jessica Parker thotë se nuk është gati të pranojë

Sarah Jessica Parker ende nuk e ka pranuar se bashkë-ylli me të cilin ka luajtur në "Sex and the City" ka ndërruar jetë.

Sarah Jessica Parker thotë se nuk është gati të pranojë

Ajo është shprehur duke thënë se thjeshtë "nuk është gati". Aktori i ndjerë, i cili portretizoi 'Stanford Blatch', shokun e ngushtë të 'Carrie Bradshaw' që është luajtur nga Sarah Jessica Parker në 'Sex and the City', vdiq në moshën 57 vjeçare pasi vuante nga kanceri pankreatik, sipas PEOPLE.

Sarah Jessica Parker thotë se nuk është gati të pranojë

Mario Cantone, i cili portretizoi "Willie" në ekran, që ishte djali që dashuronte në ekran, në rol Anthony Marentino, shkroi në Instagram se ishte "i shkatërruar".

"Nuk mund të kisha një partner televiziv më të shkëlqyer," shkroi ai. "Unë jam i shkatërruar dhe thjesht i tronditur nga trishtimi. Pusho… të dua. ”

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Mario Cantone (@macantone)

Të fundit