Flash News

POLITIKOFF

Së shpejti nis ‘BBV Albania’, ja emrat që përfliten si konkurrentë

Së shpejti nis ‘BBV Albania’, ja emrat që përfliten

‘Big Brother Vip Albania’ do të nis së shpejti sezonin e tretë. Deri më tani përflitet se programi fillon në javën e fundit të dhjetorit.

 Ndonëse ende nuk ka datë të caktuar për shkak të moderimit, ku burimet thonë se Arbana nuk do të jetë më prezantuesja.

Bëhet me dije se në listën e banorëve të cilët do të marrin pjesë janë edhe: Mariana Kondi, Big Basta, Olsi Bylyku si dhe përflitet edhe emri i reperes Tayna.

Kujtojmë që sezonin e kaluar fitues i edicionit ishte Luiz Ejlli.

Të fundit