Flash News

POLITIKOFF

Selena Gomez kërkon falje pasi u akuzua se talli Hailey Bieber

Selena Gomez kërkon falje pasi u akuzua se talli Hailey Bieber

Selena Gomez ka kërkuar falje pasi disa fansa e perceptuan një nga videot e saj në TikTok si të paqarta ndaj ish-bashkëshortes së Justin Bieber, Hailey Bieber.

"Kjo është arsyeja pse unë besoj në kujdesin për shëndetin tuaj mendor," tha këngëtarja e "Lose You to Love Me", 29 vjeç, në përgjigje të kritikave, sipas një fotografie të postuar në Twitter.

Selena Gomez kërkon falje pasi u akuzua se talli Hailey Bieber

“Djema nuk e di se çfarë bëra, por më vjen vërtet keq. Zero qëllim i keq. Do të fshihet së shpejti.”

Më pas ajo çaktivizoi të gjitha komentet në seksionin e komenteve të videos kontroverse. Të martën, Hailey, 25 vjeç, postoi një seri videosh "Get Ready With Me" në TikTok.

Vetëm disa orë më vonë, Gomez ndau një klip të rutinës së saj të kujdesit të lëkurës, por dukej se i rrotullonte sytë përgjatë tij, gjë që disa menduan se ishte për Hailey-n.

Justin dhe Gomez u lidhën për herë të parë në mënyrë romantike në vitin 2011. Ata u takuan për disa vite përpara se të largoheshin përgjithmonë në fillim të 2018.

Të fundit