POLITIKOFF

Semi Jupaj pranon ndarjen nga Bojken Lako: Do ngelet një mik i zemrës

Semi Jupaj pranon ndarjen nga Bojken Lako: Do ngelet një mik i zemrës

Bojken Lako dhe Semi Jaupaj i kanë dhënë fund martesës së tyre dhe këtë lajm e ka konfirmuar vetë Semi Jaupaj sot në "Kënga Magjike"

Semi Jupaj pranon ndarjen nga Bojken Lako: Do ngelet një mik i zemrës

Në intervistë, Ardit Gjebrea e pyeti: “A je akoma me Bojkenin?”

Semi Jupaj pranon ndarjen nga Bojken Lako: Do ngelet një mik i zemrës

“Bojkeni do ngelet një mik i imi i zemrës. Kam shumë respekt për të dhe do kem gjithnjë. Është një njeri i afërt i imi. Një mik!”- u përgjigj Semi.

Të fundit