Flash News

POLITIKOFF

Shakaja e propozimit bëri bujë, Dj Pm sqaron videon me Sarën: Nuk ka vend për nervozizëm

Shakaja e propozimit bëri bujë, Dj Pm sqaron videon me Sarën: Nuk

Sarah Berisha dhe Dj Pm u njohën brenda shtëpisë së Big Brother Vip Albania për të vazhduar lidhjen edhe jashtë shtëpisë. Në një periudhë të shkurtër ata janë shndërruar në një prej çifteve më të dashura të publikut shqiptar.

Dyshja që janë shumë aktiv në rrjetet sociale së fundmi ishin prezent në dasmën e mikut të tyre, Tataruka, nga ku hodhën shumë video. Një e cila mori më së shumti vëmendje ishte ajo e shakasë që Pm i bëri Saras në prani të tjerëve duke u bërë kinse po i propozon.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by PM_DAGZ???????? (@pajtimarber)

Shakaja, e cila u shpërnda nga vet Sarah në rrjetet socialem bëri bujë dhe Dj i njohur mori edhe kritika nga ndjekësit. Disa ditë pas kësaj PM ka folur rreth shakasë duke treguar prapaskenat e videos.

"A u nervozu pastaj Sarah me shakanë që i bëre te dasma?", e ka pyetur një ndjekës.

"Përderisa Sarah e ka ditë paraprakisht që do bëj shaka dhe përderisa e ka postu vet nuk ka vend për nervozizëm, as nuk do të ketë kurrë. Edhe kur t’i propozoj s`besoj që do e hedh videon me plot foto tjera bashkë por do e hedhim si video të veçantë kështu që jam shumë i lumtur që e kam një person që i kupton shakatë sepse jeta do ishte negativitet. Përndryshe nëse i propozoj ndonjëherë sdo e bëj diku ku ti marrë vëmendjen tjerëve e aq ma pak në dasëm të shokut tim të ngushtë."

Shakaja e propozimit bëri bujë, Dj Pm sqaron videon me Sarën: Nuk

Më pas ai sqaroi se edhe pse shakaja e tij u keqinterpretua nga disa persona atij nuk i erdhi keq.

Shakaja e propozimit bëri bujë, Dj Pm sqaron videon me Sarën: Nuk

Të fundit