Flash News

POLITIKOFF

Sharon Stone merr djalin e saj si shoqërues në tapetin e kuq më Kanë

Sharon Stone merr djalin e saj si shoqërues në tapetin e kuq më

Sharon Stone e ktheu tapetin e kuq të Kanë në një moment të ëmbël nënë-bir. Ylli i "Basic Instinct" u paraqit në galanë vjetore amfAR në Kanë së bashku me djalin e saj 21-vjeçar Roan, të cilin ajo e ka me ish-burrin e saj, gazetarin Phil Bronstein.

Aktorja 63-vjeçare veshi një fustan Dolce & Gabbana ndërsa Roan (në një nga daljet e tij të rralla) kishte veshur një smoking blu të errët me xhaketa të zeza dhe mbante një çantë të me printe leoprdi.  

Stone gjithashtu shpërndau një foto të të dyve nga ngjarja në Instagramin e saj, duke shkruar, "Mami krenare".

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sharon Stone (@sharonstone)

Të fundit