POLITIKOFF

Shfaqet duke u puthur, Rama publikon foton romantike me Lindën në 10-vjetorin e martesës

Shfaqet duke u puthur, Rama publikon foton romantike me Lindën në

Ndryshe nga si është shfaqur deri më tani në publik, kryeministri Edi Rama së fundmi ka zhveshur ‘kostumin’ e politikanit dhe është shfaqur në një moment romantik me bashkëshorten e tij. 

Në 10-vjetorin e martesës me Lindën, Rama ka publikuar një foto në rrjetet sociale, teksa i shpreh dashurinë të shoqes duke e puthur në buzë, teksa në dorë mban një buqetë të madhe me lule.

“10 vjet”, shkruan shkurtimisht Rama në përshkrimin e fotos.  

Kujtojmë se nga martesa me Lindën, kryeministri Rama ka një djalë 6-vjeçar, Zahon.

Ditari politik

Të fundit