Flash News

POLITIKOFF

Shuma që i kërkoi festivalit shqiptar në Zvicër u cilësua marramendëse, reagon sërish Loredana

Shuma që i kërkoi festivalit shqiptar në Zvicër u

Loredana Zefi ka qenë kryefjala e mediave dje.  Reperja shqiptare megjithëse jeton në Zvicër, nuk ishte e pranishme në festivalin ‘’Alba Fest’’ ku pjesë morën disa nga emrat më in të momentit në muzikën shqiptare.

Shuma që i kërkoi festivalit shqiptar në Zvicër u

E pyetur mbi arsyet e mungesës së saj Loredana i ka rënë drejt. Ajo në Instagram ka zbuluar se do duhej të paguhej 120 mijë euro që ajo të ishte pjesë e këtij festivali.

Kjo gjë u komentua shumë dje dhe as diskutimeve në rrjet dhe lajmeve, Lori është përgjigjur në mënyrën e saj duke publikuar një fotografi ku shihet me një shumë të majme parash në duar.

Shuma që i kërkoi festivalit shqiptar në Zvicër u

Të fundit