POLITIKOFF

Si qëndron e vërteta e fytyrës së The Weeknd, a ka bërë ai ndërhyrje?

Si qëndron e vërteta e fytyrës së The Weeknd, a ka

Së fundmi, këngëtarin e njohur The Weeknd po e shohim gjithnjë e më shumë me transformime në pamjen e tij në daljet publike që bën, madje një muaj më parë në AMA ishte shfaqur me fytyrën e mbuluar me fasha e mavijosje (efekt i grimit), për të dhënë mesazh për mos vozitje në gjendje të dehur.

The Weeknd tashmë është në qëndër të mediave për një tjetër ndryshim që ka bërë. Imazhi i fundit me të cilin është paraqitur në klipin e tij "Save the tears" lë të dyshosh se The Weeknd i është nënshtruar një operacioni plastik.

Por sipas “The Independent”, kjo është vetëm protezë për paraqitjen e tij në klipin e ri “Save your tears” që u publikua para dy ditësh dhe nuk ka asnjë ndërhyrje në fytyrën e këngëtarit.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by The Weeknd (@theweeknd)

 

Ditari politik

Të fundit