Flash News

POLITIKOFF

"Sonte do të bëhet nami", Renato Mekolli paralajmëron përplasjet e radhës në "Hell`s Kitchen"

"Sonte do të bëhet nami", Renato Mekolli paralajmëron

Sezoni i tretë i ‘Hell’s Kitchen Albania’ ka ngjallur shumë komente dhe diskutime në rrjetet sociale, njësoj si dy sezonet e shkuara e madje më shumë. Sjelljet e shefit të kuzhinës, Renato Mekollit, kanë komentuar por dhe kundërshtuar nga fansat e personazhe publike.

Renato Mekolli përmes postimit të fundit ka lajmëruar se edhe sonte në darkë do të bëhet “nami”.

“Sot do të bëhet nami dhe jam shumë i mërzitur. Ej se mos bëni gabim dhe nuk më shani, më shani sot dhe nesër që jeni pushim, kur të shkoni për kafe vazhdoni dhe komentoni. Ju dua. Ora 21:00 në Top Channel”, ka shkruar Renato krah fotos ku shfaqet shumë i qeshur.

 

Të fundit