Flash News

POLITIKOFF

“Ta ha zemrën”, por*ostarja e njohur surprizohet nga Don Xhoni

“Ta ha zemrën”, por*ostarja e njohur surprizohet nga Don Xhoni

Pornostarja e njohur Alby Rydes, është surprizuar teksa vijon rrugëtimin në BBV Kosova, ku ka marrë sot një dron në shenjë mbështetje nga reperi i njohur kosovar, Don Xhoni.

“Vazhdo përpara Alby, Boki të do”, shkruhet në dronin që Don Xhoni i ka dërguar Albyt.

Alby ndërkohë u lumturua nga ky veprim i reperit, e cila u shpreh: “Ja ha zemrën, të dua shumë”.

“Ta ha zemrën”, por*ostarja e njohur surprizohet nga Don Xhoni

Kujtojmë që edhe më parë reperi dhe Alby kishin treguar përmes postimeve të ndryshme në rrjetet sociale se janë miq të mirë me njëri-tjetrin.

Nga ana tjetër, gjatë rrugëtimit të saj në BBV Kosova, Alby ka treguar se është penduar për karrierën e saj si aktore e filmave për të rritur.

Të fundit