Flash News

POLITIKOFF

Tani që është ndarë me Ronelën, kë zgjedh Young Zerka?  Ish-të dashurën apo Samantën

Tani që është ndarë me Ronelën, kë zgjedh Young

Lidhja mes Ronela Hajatit dhe Young Zerkës u rikthye edhe njëherë në vëmendjen e fansave pas deklaratës së këngëtarit këtë të shtune në emisionin ‘Shiko Kush Luan’.

Këngëtari pohoi se kishte fshirë çdo bisedë me Ronelën, megjithatë në ‘After Party-n’ e Luanës është vënë përballë një tjetër zgjedhjeje.

“Ronela Hajati apo Samanta Karavella?”, ishte pyetja që Zerka i bëri bisht duke u përgjigjur: “Rihanna”.

Kujtojmë se në sezonin e shkuar të ‘Shiko Kush Luan’, Zerka pohoi se Samanta nuk e meritonte famën, gjë që nxiti më shumë përplasjen e tyre në rrjetet sociale.

Ditari politik

Të fundit