Flash News

POLITIKOFF

Të shtënat drejt Top Channel/ Momenti kur Qetsori dhe Kristi tremben: Ça ishte kjo, kallash?

Të shtënat drejt Top Channel/ Momenti kur Qetsori dhe Kristi tremben:

Ngjarje e rëndë që ndodhi një orë pas mesnatës së të dielës, ku persona ende të paidentifikuar zbrazën kallashin drejt “Top Channel”, duke vrarë në vend rojen, ka trembur dhe banorët e “big Brother Vip”.

Kanë qenë Kristi dhe Qetsori ata që kanë dëgjuar të shtënat dhe janë trembur.

Kristi pas breshërisë së armës ka pyetur “çfarë ishte kjo”?

Ndërsa Qetsori i është përgjigjur “Kallash”. “Ndoshta kanë kaluar me makinë dhe kanë qëlluar në ajër”, është shprehur Qetsori.

Të fundit