POLITIKOFF

Teksa flitej për ndarje me Patrisin, Tuna bëhet nënë për herë të dytë në fshehtësi të plotë

Teksa flitej për ndarje me Patrisin, Tuna bëhet nënë

Tuna është bërë nënë për herë të dytë dhe askush nuk dinte asnjë gjë. As që ishte shtatzënë. Madje së fundmi është përfolur vetëm për ndarje nga ajo dhe Patris Berisha dhe zëra nga familja madje kanë konfirmuar ndarjen e tyre.

Mirëpo, si duket nuk paska pasur gjë të vërtetë në këtë mes pasi Tuna dhe Patrisi janë bërë prindër për herë të dytë. Lajmin e ka dhënë vetë këngëtarja përmes një postimi në Instagram ku krahas fotos me të sapolindurin Zen, shkruan:

“Luta Zotin të më sjellë në jetë një mashkull që të më dojë gjithmonë. Ai më bekoi me dy djem. Urime e jetë të gjatë Zenit.”

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ???????????????? (@tunasejdi)

Ndërkohë edhe Patrisi ka postuar një foto me të birin, ku shkruan: "Mirësevjen në jetë Zen".

Teksa flitej për ndarje me Patrisin, Tuna bëhet nënë

Kujtojmë se çifti janë prindër dhe të një djali, Tianit.

Të fundit