Flash News

POLITIKOFF

"Tkrkt" e Erës. Çfarë do të thotë?

"Tkrkt" e Erës. Çfarë do të thotë?

Pasi u rikthye në muzikën shqip pas shumë kohësh me projektin e para disa javësh “Bebe”, Era Istrefi ka gati këngën e re. Kjo këngë mban titullin  “Tkrkt” dhe tashmë është gati për fansat e saj.

Vetë këngëtarja, ka paralajmëruar se kënga do publikohet nesër dhe mesa duket tashmë koha e Erës me muzikën shqip është rikthyer pasi projekti i saj "Bebe" rezultoi shumë i suksesshëm.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi)

Kënga do të publikohet nesër në ora 16:00 në Youtube. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi)

Të fundit