Flash News

POLITIKOFF

Tre persona të armatosur tentojnë të rrëmbejnë vajzën e porsalindur të Neymar

Tre persona të armatosur tentojnë të rrëmbejnë

Persona të armatosur kanë tentuar të rrëmbejnë vajzën e vogël të Neymar dhe Bruna Biancardi, Mave.

Sipas mediave të huaja, hajdutët e armatosur kanë shënjestruar shtëpinë e Biancardit. Tre persona tentuan të hyjnë në banesën e Bruna Biancardi në Sao Paulo.

Një 20-vjeçar është arrestuar për ngjarjen në Cotia.

Sipas raportimeve të mediave lokale, prindërit e Brunës ishin aty në momentin e bastisjes, por banda u largua kur fqinjët thirrën sigurimin.

Të dyshuarit kanë vjedhur çantat, ora dhe stoli.

Të fundit