Flash News

POLITIKOFF

Trump me "pantallonat mbrapsht" bëhet viral në rrjetet sociale

Trump me "pantallonat mbrapsht" bëhet viral në rrjetet

Një foto e ish-presidentit amerikan, Donald Trump ku duket se  ka veshur pantallonat mbrapsht, ka bërë xhiron e rrjetit dhe është bërë virale, sidomos në Twitter.

Gjatë fjalimit të tij në Karolinën e Veriut u paraqit me veshjen që po komentohet shumë, nëse ish-presidenti i kishte pantallonat mbrapsht apo jo.

Ende nuk ka një reagim apo "zgjidhje të kësaj dileme", por rrjeti ende po merret me veshjen e tij.

Trump me "pantallonat mbrapsht" bëhet viral në rrjetet

Të fundit