Flash News

POLITIKOFF

U arratis nga banesa, Morinës i shtohet një tjetër akuzë

U arratis nga banesa, Morinës i shtohet një tjetër akuzë
Foto Ilustruese

Policia është në kërkim të këngëtares Fjolla Morina, pas largimit të saj nga banesa, ku vuante masën e dënimit “arrest shtëpie”.

Pas kontrollit periodik të ushtruar nga policia 34-vjeçarja nuk është gjendur në banesë.

Tashmë Morinës i shtohet dhe një tjetër akuzë. Policia e Kukësit bën me dije se Prokuroria e qytetit, ka regjistruar edhe veprën penalë “Largimi i të burgosurit nga vendi i qëndrimit”.

Policia bëri me dije se po punohet për kapjen e këngëtares 34-vjeçare.

Ditari politik

Të fundit