Flash News

POLITIKOFF

U arrestua në Zvicër, ja ku është tani Soni Malaj

U arrestua në Zvicër, ja ku është tani Soni Malaj

Ditën e djeshme Soni Malaj, Don Phenom dhe Sinan Vllasalliu u arrestuan nga policia zviceriane dhe u mbajtën rreth 48 orë në Komisariat.

Edhe pse lajmi për arrestimin e tyre bëri bujë në media, ata kanë vijuar normalisht aktivitetin e tyre në rrjetet sociale duke mos folur mbi këtë çështje.

Soni ka publikuar dy foto në Instagram ku duket mjaft e qetë dhe nuk ka bërë asnjë koment mbi arrestimin.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by SONI MALAJ (@soni_malaj)

I vetmi që komentoi këto lajme ishte këngëtari Labinot Rexha, i cili po ashtu do të këndonte në koncertin e 13 prillit, tha për mediat kosovare se ai nuk u ndalua nga policia e Zvicrës, pasi ka të drejtë punë në atë vend.

 

Të fundit