Flash News

POLITIKOFF

U fotografua me shenja dhune në fytyrë, Luana Vjollca: Traumë e vjetër

 

U fotografua me shenja dhune në fytyrë, Luana Vjollca: Traumë e

Një foto e moderatores Luana Vjollca me shnenja dhune dhe me tatuazhin e saj të ri, shqetësoi fansat e saj. 

U fotografua me shenja dhune në fytyrë, Luana Vjollca: Traumë e

Luana shfaqej në një makinë me shenja dhune, por tani është kuptuar se është grimi i saj për projektin e ri, i cili sipas moderatores lidhet me një traumë të vjetër.

U fotografua me shenja dhune në fytyrë, Luana Vjollca: Traumë e

Luana Vjollca ka publikuar disa foto me të qarta ku shkruan: “TRAUMË E VJETËR”, duke sqaruar se ky imazh i përket këtij projekti që publikohet shumë shpejt, pjesë e #THUAJE.

U fotografua me shenja dhune në fytyrë, Luana Vjollca: Traumë e

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)

Ndërkohë, më herët, Luana tregoi përmes një postimi në Instagram se kishte bërë një tatuazh të ri. “Semicolon tattoo”, përfaqëson betejat e shëndetit mendor dhe rëndësinë e parandalimit të vetëvrasjeve. Çdo person, i cili ka një tatuazh të tillë në trup, nënkupton që ka kaluar një situatë të vështirë, e cila e ka çuar të mendojë vetëvrasjen, ose dikush i cili është solidarizuar me këtë kauzë.

Të fundit