Flash News

POLITIKOFF

U ‘kryqëzua’ pasi ngriti flamurin e Serbisë, Rita Ora reagon sërish

U ‘kryqëzua’ pasi ngriti flamurin e Serbisë, Rita Ora

Prej ditësh tashmë, Rita Ora është kthyer në kryefjalën e mediave pas performancës në Hungari ku i mori një fansi flamurin serb teksa këndonte në skenë.

E teksa videoja po bënte xhiron e rrjetit, Rita reagoi menjëherë ku sqaroi se nuk e kishte dalluar se flamuri kishte qenë i Serbisë.

Mes zhurmës së shkaktuar, artistja ka ndarë së fundmi në InstaStory një video të Mbretit Charles i cili flet për ikonat e Shqipërisë duke përmendur ndër të tjera Nënë Terezën dhe Rita Orën.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ????????????‍♀️ (@ladyritaora)

Të fundit