Flash News

POLITIKOFF

U largua papritur nga Top Channel, Flori Gjini nis projektet e reja në mjë tjetër televizion

U largua papritur nga Top Channel, Flori Gjini nis projektet e reja në

Flori Gjini habiti të gjithë me largimin e tij të papritur nga Top Channel. Moderatori i njohur pak ditë pasi nisi sezonin e ri të "Shqipëria live" u largua duke lënë në mes emisionin.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Flori Gjini (@florigjiniii)

Por nuk kaluan shumë ditë dhe ai zbuloi se me shikuesit tani do të takohet nën logon e një tjetër televizioni. Tashmë Flori do të nisë një rrugëtim të ri në një ekran tjetër, në “Euronews Albania”.

Lajmin është bërë i ditur nga vet ai duke publikuar një fotografi në Instastory përkrah të cilës shkruan, “Shihemi pas pak”.

U largua papritur nga Top Channel, Flori Gjini nis projektet e reja në

Të fundit