Flash News

POLITIKOFF

U nda gjatë pandemisë, Tuba Buyukustun gjen të dashur 9 vjet më të ri

U nda gjatë pandemisë, Tuba Buyukustun gjen të dashur 9 vjet

Aktorja e njohur turke, Tuba Buyukustun përflitet se është në një lidhje dashurie aktorin Ekin Mert Dymaz. Sipas medieve vendase, aktorja bukuroshe prej një muaji po frekuentohet me Daymaz, i cili është 9 vjet më i ri se ajo.

38-vjeçarja është kujdesur që ta mbajë larg vëmendjes mediatike këtë lidhje, por paparacët e kanë kapur një zonë periferike e Stambollit. Në rrjetet sociale, ata nuk e ndjekin njëri-tjetrin për të fshehur çdo gjurmë në sytë e publikut.

Tuba Büyüküstün u nda me producentin Umut Evirgen pak muaj më parë. Daymaz, 29-vjeçar, ka pasur histori dashurie me Hande Erçel, Melisa Döngel dhe Simay Barlas.

U nda gjatë pandemisë, Tuba Buyukustun gjen të dashur 9 vjet

Ditari politik

Të fundit