Flash News

POLITIKOFF

U përjashtua nga Big Brother Vip, reagon për herë të parë Egla Ceno

U përjashtua nga Big Brother Vip, reagon për herë të

Aktorja Egla Ceno reagon pas përjashtimit nga Big Brother. Ajo tha se e ka shijuar për kaq kohë sa qëndroi brenda në shtëpi, ndërsa u shpreh se me banorët do të shihet jashtë.

“Është Ok fare. Ishte kënaqësi. Unë u kënaqa. Nuk është një gjest që duhet ta bëni. Mos bini pre e provokimeve kaq të…mbajeni veten deri në fund. Unë bëra qejfin time, nuk jam pishman për asgjë. Gjerat që kam bërë gabim kam kërkuar ndjesë. I ri ndjesës që kam kërkuar. Unë jam Egla dhe do takohemi jashtë. Mos bini pre e provokimeve sepse do bëhen më të forta dhe më të shpifura. Unë shpëtova për veten time”, tha Egla Ceno.

Vendimi i vëllait të madh erdhi në një zarf të zi, që u lexua nga Julian Deda.

Të fundit