Flash News

POLITIKOFF

U rendit i dyti pas Stresit në BBVK, Vedati hatërmbetje me produksionin

U rendit i dyti pas Stresit në BBVK, Vedati hatërmbetje me

Në finalen e "Big Brother VIP" Stresi dhe Vedat Bajrami ishin përballë njëri-tjetrit kokë më kokë. Por, në fund ishte reperi ai që triumfoi duke marrë 160 mijë euro. Dhe duket se kjo ka shkaktuar kontestime dhe hatërmbetje te Vedati. Siç e do tradita, pas mbarimit të formatit është mbajtur "Post Big Brother Vip Kosova" ku të pranishëm ishi  një pjesë e madhe e banorëve.

E që në fillim mori vëmendje mungesa e Vedat, për të cilin Elita Rudi tha se nuk ka pranuar ftesën. Ndërkohë që transmetimi i emisionit vijonte, Vedati ka publikuar në mediat socuale një sondazh, ku ai ka marr 40 përqind të votave për fotues, kështu edhe duke dalë i pari nga të gjithë finalistëve.

“I popullit jam dhe do të mbetem gjithmone ne zemrat e tyre”, ka shkruar Vedati duke ironizuar kështu produksionin.

U rendit i dyti pas Stresit në BBVK, Vedati hatërmbetje me

Të fundit