Flash News

POLITIKOFF

U rrëzua apo skenë? Çfarë ndodhi me Elvana Gjatën në sfilatën e Valdrin Sahitit

U rrëzua apo skenë? Çfarë ndodhi me Elvana Gjatën

Elvana Gjata mori vëmendjen e të gjithëve në sfilatën që organizoi stilisti nga Kosova, Valdrin Sahiti, i cili është po ashtu dhe mik i ngushtë i këngëtares.

Këngëtarja spikati me veshjet që kishte zgjedhur në event. Pak minuta më parë, ajo ka ndarë disa foto të reja të realizuara në sfilatë. Fotoja që është bërë virale dhe ka tërhequr vëmendjen është njëra prej tyre, ku këngëtarja shihet teksa është rrëzuar kur po dilte nga makina për të shkuar në sfilatë.

Por duke ditur natyrën shakatore të Elvanës, kjo mund të jetë dhe një "skenë" e saj për argëtim dhe për të shkaktuar të qeshura.

“Fashion show VS afterparty”, ka shkruar këngëtarja krahas fotove.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa)

Të fundit