POLITIKOFF

Vajza e Niko Peleshit sqaron të vërtetën nëse është ajo arsyeja që ndau Romeon me Jonidën

Vajza e Niko Peleshit sqaron të vërtetën nëse

Vajza e politikanit Niko Peleshi, Aleksia Peleshi, ka qenë e ftuar në "Glamour Zone" në Ora Neës, ku ndër të tjera ajo ka folur dhe për marrëdhënien me Romeo Veshajn dhe ka pranuar lidhjen me të.

Moderatorja Ester Bylyku e pyeti Aleksian se si qëndron e vërteta e ndarjes së Jonida Maliqit me Romeon dhe a është ajo arsyeja e ndarjes dhe Aleksia ka mohuar të ketë qenë ajo shkaku pse u ndanë dy artistët.

"Jo, aspak. Kur jam njohur unë me Romeon, ata ishin ndarë,"- ka thënë ajo.

Të fundit