Flash News

POLITIKOFF

Venera Lumani dhe Lind Islami tregojnë më shumë për dasmën e tyre

Venera Lumani dhe Lind Islami tregojnë më shumë për

Teksa jemi ende nën ujërat dhe emocionet e dasmës elegante të Elgit Dodës dhe Klea Hutës, duket se kurorëzimet e dashurisë për këtë sezon vere nga personazhet VIP nuk kanë mbaruar.

Një tjetër dyshe e shoëbiz-it ka patur një lajm të mirë për të gjithë mbështetësit e tyre. Bëhet fjalë për Venera Lumanin dhe Lind Islamin.

Në një intervistë për “Ftesë në 5”, çifti deklaroi se ata dasma e tyre do të jetë këtë vjeshtë!

“Fund shtatori, fillim tetori do bëjmë diçka të vogël që me siguri do të bëhet e madhe”- tregoi Venera.

Edhe pse këngëtarja nuk ndahu detaje të mëtejshme, na mbetet vetëm të presim të shijojmë copëza nga dita e tyre e lumtur.

Të fundit