Flash News

POLITIKOFF

Versioni i Mozzik&Loredana apo i Hanës?

Versioni i Mozzik&Loredana apo i Hanës?

Vteëm disa ditë pas publikimit të këngës “Rosenkrieg” - bashkëpunim i Loredanës dhe Mozzik - që solli dhe ribashkimin e ish-çiftit, kënga është ndër më të klikuarat dhe është pritur mjaft mirë nga publiku. Kënga e tyre është renditur e para në top listën gjermane “Offizielle Deutsche Charts”.

Loredana ka publikuar dhe një version të ri të këngës, atë të vajzës së tyre, Hanës.

Në videon e publikuar nga reperja, dëgjohet Hana teksa këndon bashkë me të ëmën e saj dhe e gjitha kjo është një gjë shumë e bukur. Fansat e kanë pëlqyr shumë dhe e kanë shpërndarë në rrjete sociale.

Të fundit