Flash News

POLITIKOFF

Video/ Ceremonia nis me fjalimin e Berishës, vallëzimi i parë i Arminës dhe Shkëlzenit

Video/ Ceremonia nis me fjalimin e Berishës, vallëzimi i parë i

Ceremonia martesore e Shkëlzen Berishës dhe Armina Mevlanit ka nisur me fjalimin e mbajtur nga kreu i demokratëve Sali Berisha.

Në fjalën e tij para të ftuarve në ceremoni, Berisha u shpreh se dasmat nuk kanë nevojë për fjalime, teksa uroi çiftin.

“Të dashur Armina dhe Shkëlzen! Dasmat, fjalime nuk duan ndaj dhe unë shkurt dua të them vetëm dy fjalë. Uroj nga zemra Arminën dhe Shkëlzenin, të cilët kurorëzojnë dashurinë dhe miqësinë e tyre disa vjeçare, sonte në këtë ceremoni, në këtë dasmë, me miqtë dhe të afërmit e tyre”, tha Berisha.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by revistawho.com (@revistawho)

Në rrjet janë postuar edhe video nga vallëzimi i parë mes çiftit, ku Shkëlzeni ‘e rrëmben’ në krahë Arminën. Revista Who ka ndarë edhe një video teksa shfaqet Liri Berisha duke kërcyer me djalin e saj Shkëlzenin. Kërcimit i bashkohet edhe Armina.


 
Të fundit