Flash News

POLITIKOFF

VIDEO/ Zaho feston ditëlindjen, Gregu publikon momentet teksa i vogli iu fryn qirinjve

VIDEO/ Zaho feston ditëlindjen, Gregu publikon momentet teksa i vogli iu

Zaho, djali i vogël i kryeministri Edi Rama, ka festuar ditën e djeshme ditëlindjen dhe ka mbushur 7-vjeç.

Vëllai i tij, Greg Rama ka postuar në rrjetet sociale një video ku Zaho iu fryn qirinjve të tortës së tij të ditëlindjes.

“Zaho 7 sot”, shkruan Greg krah videos të tij.

Të fundit