Flash News

POLITIKOFF

Vin Diessel poston foton me Paul Walker dhe emocionon me fjalët

Vin Diessel poston foton me Paul Walker dhe emocionon me fjalët

Edhe pse kanë kaluar 6 vite nga humbja e aktorit të famshëm Paul Walker, i cili ishte ndër aktorët protagonist në "Fast and Furious".

Bashkë-protagonisti i tij dhe miku më i mirë i Paul Walker, Vin Diesel ka postuar një foto me të dhe ka bërë një dedikim shumë prekës.

 “Vëllazëria e përjetshme është një bekim përtej fjalëve. Shpresoj të të bëj krenar … Gjithmonë”, ka shkruar Vin krahas fotos.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Vin Diesel (@vindiesel)

Të fundit