Flash News

POLITIKOFF

Ylli i 'Britain's Got Talent', Kerri-Anne Donaldson ndërron jetë në moshën 38-vjeçare

Ylli i 'Britain's Got Talent', Kerri-Anne Donaldson ndërron

Ylli i “British Got Talent”, Kerri-Anne Donaldson ka vdekur në moshën 38-vjeçare. Vdekja e saj u njoftua nga motra e saj më e madhe, Cara, e cila postoi një përzgjedhje të fotove të balerinës në Facebook.

Teksa shkruan: “Më dhemb zemra dhe bota ime sapo është shembur rreth meje. Motra ime e bukur nuk është më me ne dhe nuk di si ta përpunoj. Të dua Kerri, ti je shoqja ime më e mirë, ne ishim të pandarë dhe tani nuk di si ta mbush boshllëkun. Ji i qetë."

Donaldson ka qenë pjesë e trupës së kërcimit 'Kings and Queens', të cilët arritën në gjysmëfinalen e serisë 8 të Britain's Got Talent në 2014.

Të fundit