Flash News

POLITIKOFF

Yll Limani "acaron" Elvanën dhe ekipin e punës, artisti publikon 3 video nga prapaskenat e klipit

Yll Limani "acaron" Elvanën dhe ekipin e punës, artisti

Bashkëpunimi i Elvana Gjatës dhe Yll Limanit është pritur shumë mirë nga fansat. Ky projekt vinte me dy këngë në një dhe ritmi e muzika janë shumë verore, fiks dhe për sezonin.

Ndërsa kënga po dëgjohet gjithnjë e më shumë, Ylli ka vendosur të publikojë disa momente nga prapaskenat e realizimit të klipeve, ku Yll Limani imiton Elvanën dhe ekipi qeshin, teksa dhe Elvana është argëtuar.

Në përshkrimin e videos, Ylli shkruan:

"M’duhet mu bo ma serioz ne xhirime edhe mi lon njerzt rahat... sorry @elvanagjataaaa ????????????"

Teksa komenton më poshtë duke i këruar falje edhe stafit:

"Sorry dhe gjithe ekipes ????"

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Yll Limani (@ylllimani)

Të fundit