Flash News

POLITIKOFF

Zac Efron fiton "Emmy-n" e tij të parë: Nuk e prisja kurrë

Zac Efron fiton "Emmy-n" e tij të parë: Nuk e prisja

Ka ende dy muaj derisa Emmy-t e Primetime 2021 t'i dorëzohen të nominuarve, të cilët udhëhiqen nga "The Crown" dhe "Ted Lasso". Por një larmi e trofeve 'Daytime Emmy' u prezantuan gjatë fundjavës (Emmy Daytime në kategoritë e tjera, duke përfshirë seritë drama ditore, talk show dhe shfaqjet e lojërave).

Zac Efron fiton "Emmy-n" e tij të parë: Nuk e prisja

Dje u bë me dije se aktori Zac Efron mori çmimin e tij të parë Emmy “Daytime Emmy Awards” për “Down to Earth With Zac Efron”.  

Pasi u shpall fitues Zac bëri një postim në Twitter ku tha se ishte i emocionuar dhe i lumtur dhe se nuk e priste kurrë këtë çmim.

 

Të fundit