Flash News

POLITIKOFF

Zbulohet i ftuari i parë i "Sunny Hill" në Tiranë: Reperi i njohur italian

Zbulohet i ftuari i parë i "Sunny Hill" në Tiranë:

Në datat 26, 27 dhe 28 gusht do të mbahet "Sunny Hill Festival" në Tiranë tek Liqeni Artificial.

Vetëm dy ditë më parë u përmbyll "Sunny Hill" në Prishtinë dhe për herë të parë do të mbahet dhe në Shqipëri.

Tashmë përgatitjet kanë filluar dhe i ftuari i parë është bërë me dije, bëhet fjalë për reperin Fedez. I cili është shumë i njohur në Itali por dhe në Shqipëri po ashtu, duke qenë se shqiptarët e Shqipërisë dëgjojnë shumë muzikë italiane.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by SUNNY HILL FESTIVAL (@sunnyhillfestival)

Të fundit