Flash News

POLITIKOFF

"Zemër ku je ti ", Flori Mumajesin e kapi nostalgjia dhe kujton këngën me Sonin

"Zemër ku je ti ", Flori Mumajesin e kapi nostalgjia dhe kujton

Ka kaluar më shumë se një dekadë ku Flori Mumajesi dhe Soni Malaj, dy ish-të dashurit, sollën bashkëpunimin e tyre "Fluturimi 3470". Një nga baladat më të pëlqyera shqiptare, e cila dëgjohet edhe sot.

Me këtë këngë, ish-çifti zyrtarizuan lidhjen e tyre me një puthje në buzë në skenën e "Këngës Magjike". Më pas erdhi ndarja dhe deri vitin që lamë pas, nuk i kishim parë më bashkë Florin dhe Sonin. Flori punoi këngën konkurruese të saj në "Kënga Magjike" dhe ky ishte një prej lajmeve kryesore të atij edicioni.

Më pas, nuk i pamë më bashkë, por mesa duket Flori është bërë nostalgjik, ku ka risjellë disa këngë të tij të vjetra. Në mesin e tyre ka rikujtuar dhe këngën me Soni Malajn dhe i ka bërë tag këngëtares.

Në foton e vjetër jane Flori me Sonin dhe mbi foto, Flori ka vendosur emojin me dy sytë në duar.

"Zemër ku je ti ", Flori Mumajesin e kapi nostalgjia dhe kujton

 

Të fundit