Flash News

POLITIKOFF

“Zemërthyer”, Semi Juapaj sqaron ndjekësit për statusin që shkaktoi shumë zhurmë në rrjet

“Zemërthyer”, Semi Juapaj sqaron ndjekësit për

Ditën e djeshme Semi publikoi një foto në Instastory, në të cilin shkruante “Zemërthyer”, së bashku me një emoji.

“Zemërthyer”, Semi Juapaj sqaron ndjekësit për

Ky status bëri fansat kureshtarë dhe shumë zhurmë në rrjet, ndaj Semi ka vendosur të sqarojë postimin.

"Faleminderit të gjithë ju që më pyetët nëse isha mirë. Nuk ka asgjë të keqe që po ndodh me mua, jam në një vend shumë të mirë të jetës time tani. Isha zemërthyer për engjëllin e vogël që ndërroi jetë, dhe jam akoma. Shpresoj që Zoti ta ndihmojë familjen e saj ta kalojnë këtë. Qëndroni të sigurt të gjithë.”- shkruan Semi.

“Zemërthyer”, Semi Juapaj sqaron ndjekësit për

Të fundit