Flash News

POLITIKOFF

Zgjedhjet në Shqipëri, Susan Miller për tre liderët politikë: Gaforrja ka kaluar vështirësi shumë të mëdha, binjakët kanë më shumë gjasa

Zgjedhjet në Shqipëri, Susan Miller për tre liderët

Sot në Vizion Plus në "Vizioni i Pasdites" me Evi Reçin ka qeë e ftuar përmes një lidhjeje në Skype një nga astrologët më të famshme Susan Miller.

Përveç jetës së saj dhe se si astrologjia e parashikon këtë vit lidhur me pandeminë, Miller është pyetur nga moderatorja e emisionit, Reçi edhe lidhur me zgjedhjet e 25 prillit për tre lidërët e tre partive kryesore në vend, sipas shenjës që kanë në hosorskop.

Zgjedhjet në Shqipëri, Susan Miller për tre liderët

Suzan Miller thotë për gaforren (Edi Ramën): Gaforrja ka kaluar vështirësi shumë të mëdha në tre vitet e fundit, por armiqtë e tij. Është në pozitë shumë të mirë, ja çfarë problemi ka: fundi i prillit ka një hënë të plotë shumë të zemëruar, ndaj do të ketë kontradikta. janë dorëzuar Binjakët janë të favorizuar sepse

Për dashin (Monika Kryemadhi): Dashin do ta ndihmojnë grupime të caktuara, punëtorët, grupe të ndryshme të shoqërisë, do ta ndihmojnë këtë person.

Për binjakët (Lulzim Basha): Binjakët janë të favorizuar sepse Jupiteri bashkohet me diellin.

Por në fund, Miller thotë se Binjakët dhe Gaforrja  kanë mundësi shumë të mira. Binjakët kanë më shumë gjasa.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Vizion Plus TV ©️ (@vizionplustv)

Të fundit