Pra, Cardi B që dëgjon Silva Gunbardhin paska qenë një montazh

Sot doli lajmi se Cardi B teksa po bënte një live me fansat, po dëgjonte këngën “Të ka lali shpirt” të Silva Gunbardhit, këngë e cila ka arritur të ketë rreth 600 milionë klikime në Youtube.

Lajmin mund ta lexoni këtu: Kënga e Silva Gunbardhit “i merr zemrën” dhe Cardi B

Mirëpo, e vërteta në fakt qenka ndryshe. Kjo video e Cardit është realizuar para 4 muajve gjatë kohës kur ishim në karantinë.

Cradi B ka qenë duke dëgjuar një këngë tjetër dhe kënga shqiptare duket të jetë bërë me montazh. Videon të cilën e kishte postuar dhe Silva në Instagram, tashmë e ka fshirë.

Videoja e plotë e Cardi B e pamontuar: