Flash News

Rajoni

Përplasje me armë zjarri në Shkup, vritet blogeri shqiptar, plagosen dy të tjerë

Përplasje me armë zjarri në Shkup, vritet blogeri shqiptar,

Një përplasje me armë në Shkup ka rezultuar fatale për 29-vjeçarin Amar Ismani. Blogeri dhe këngëtari shqiptar ka mbetur i vdekur pas të shtënave me armë.

Bashkë me të janë plagosur edhe dy të tjerë, T.A 24 vjeç dhe O.B 19 vjeç.

“Në ora 23:45 më spitalin e qytetit në Shkup ‘Sh.Naum Ohridski’ është sjellë qytetari i plagosur T.A (24 vjeçar) nga Shkupi. Disa minuta më vonë në kompleksin e klinikave ‘Nënë Tereza’ të plagosur janë dërguar dy persona, O.B (19 vjeçar) dhe A.I (29 vjeçar), që të dy nga Shkupi. Disa minuta pas dhënies së ndihmës së parë, A.I ka ndërruar jetë”, thuhet në njoftim.

Përplasje me armë zjarri në Shkup, vritet blogeri shqiptar,

Të fundit