Flash News

Rajoni

Shpërthim në një lokal në Mitrovicën e Jugut

Shpërthim në një lokal në Mitrovicën e Jugut

Një shpërthim ka ndodhur në një lokal në Mitrovicë të Jugut.

Dyshohet se në ambientet e biznesit, që ndodhet në qendër të qytetit ka shpërthyer një granatë dore rreth orës 03:20.

Ende nuk dihen shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes, ndërkohë që ka nisur hetimi.

Të fundit