Tiranë/ Gjendet i pajetë një person, dyshohet se u ekzekutua nga një mjet në lëvizje

Një 70-vjeçar është gjendur i pajetë në Fushë-Prezë, në kryqëzimin me Rrugën e Rinasit. Viktima me inicialet A.B. është gjetur i shtrirë në anë të rrugës nga banorët e zonës, ndërsa dyshohet se është qëlluar me armë zjarri nga një mjet në lëvizje.

Ende nuk dihen detajet e plota të ngjarjes. Ndërkaq, policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje, ku po vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Mësohet se, po ashtu është bërë edhe shoqërimi i personave të parë në lidhje me ngjarjen.