Flash News

Bota

E rëndë në Itali, 66-vjeçari vret gruan, djalin, vjehrrën dhe veten

E rëndë në Itali,  66-vjeçari vret gruan, djalin,

Një vrasje e 3-fishtë ka tronditur Italinë ditën e sotme. Një 66-vjeçar vrau gruan, djalin dhe vjehrrën në Aleksandri, dhe në fund vrau dhe veten.

Pas tragjedisë, ku fillimisht u konstatua trupi i pajetë i autorit dhe vjehrrës në shtëpinë e të moshuarve policia kërkoi gruan dhe djalin, por zbuloi se bashkëshortja nuk kishte shkuar në punë dhe se djali nuk ishte në shkollë.

Më pas policët shkuan në shtëpinë e familjes dhe pasi thyen derën, gjetën dy trupat pajetë. E njëjta armë ishte përdorur edhe për vrasjen e tyre.

Të fundit